



Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.


Informacje podstawowe
Nazwa obiektu: | Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. |
Adres: | 00-400 Warszawa Nowy Świat 6/12 |
Tel.: | (22) 661 72 73 |
Fax: | (22) 661 70 21 |
E-mail: | przejdź do formularza kontaktowego |
Strona www | www.cbf.com.pl |

Opis obiektu
Centrum Bankowo-Finansowe to znany biurowiec w centrum Warszawy, zbudowany w czasach PRL jako siedziba KC PZPR. Obecnie CBF oferuje do wynajmu kompleks sal szkoleniowo--konferencyjnych wraz z zapleczem recepcyjnym. Pomieszczenia są klimatyzowane, wyposażone w projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie z możliwością nagrywania oraz dostęp do Internetu. Urządzone są w wyjątkowo prestiżowym i reprezentacyjnym stylu, co pozwala na organizację spotkań w wysokim standardzie. Zróżnicowana wielkość sal i przystępne ceny to nasz atut. Na większe wydarzenia udostępniamy dziedziniec z fontanną oraz hol główny z tarasem wychodzącym na park i Muzeum Narodowe. Gmach CBF położony jest u zbiegu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich. Zapewnia to bardzo dobre połączenie komunikacyjne ze wszystkimi dzielnicami miasta.
Sala Kinowa w czasach KC PZPR połączona była sekretną klatką schodową z gabinetami I Sekretarzy. Było to jedno z niewielu miejsc, w których oglądano filmy przed ich ocenzurowaniem. Po przeszło dwudziestu latach od rozwiązania partii odnowiliśmy salę i wyposażyliśmy ją w nowoczesny sprzęt konferencyjny. Na wygodnych krzesłach może w niej usiąść do 138 osób. Sala wyposażona jest w projektor multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie z możliwością nagrywania, stałe łącze internetowe, kabinę do tłumaczeń symultanicznych oraz klimatyzację. Sala jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda, toaleta).
Sala konferencyjna A - Gabinet I Sekretarza KC PZPR Władysława Gomułki znajdował się na pierwszym piętrze, w łączniku od strony ul. Książęcej. Za czasów Gierka gabinet z przylegającymi pomieszczeniami przebudowano na sale konferencyjną dla 120 osób.
Sala konferencyjna B - Mieści się w dawnym gabinecie Bieruta, gdzie przy owalnym stole na wygodnych fotelach może zasiąść 40 osób.
Sala spotkań A1 i A2 - W dawnym gabinecie Namiotkiewicza oraz w pokoju ochrony I Sekretarzy KC istnieje możliwość zorganizowania kameralnych spotkań biznesowych na 12 – 16 osób: przy okrągłym stole bądź w ustawieniu bankietowym. Umożliwiamy wynajęcie sal na godziny.
Sala spotkań B1 - Niegdyś sekretariat Bolesława Bieruta – eleganckie, przystrojone marmurem miejsce na kameralne spotkania biznesowe dla 15 – 25 osób.
Foyer - Przestronne marmurowe foyer na zapleczu sal konferencyjnych. Doskonałe miejsce na organizację poczęstunku dla uczestników konferencji, nawet dla 100 osób. Może też służyć jako osobna sala spotkań dla 40 osób.

Galeria zdjęć

Lokalizacja

Miasta:
-
Błąd query: SELECT id, nazwa, miejscowosc_poczta, lati, longi FROM obiekt as o, wyswietlacz as w WHERE w.id_prezentacja=o.id AND SUBSTR(w.id_kategoria,1,2)='45' AND o.aktywne='1' GROUP BY o.id ORDER BY miejscowosc_poczta ASC